جستجو پیشرفته

دانلود سریال Condor با زیرنویس چسبیده فارسی

Condor

امتیاز 7.8 از 10 از 10,383 رای دهنده در IMDB

10 /7.8
قسمت اخر فصل دوم اضافه شد

سریال Condor با زیرنویس چسبیده فارسی


مشخصات

سریال Condor محصول کشورایالات متحده آمریکا در سال 2018– میلادی است.

این فیلم توانسته است امتیاز 7.8 از 10 را از 10,383 رای در سایت IMDB درژانرهای اکشن، درام و هیجان انگیز بدست آورد


کارگردانی و نویسندگی


کارگردان

Condor، سریالی به کارگردانی Todd Katzberg، Ken Robinson و Jason Smilovicاست.

نویسندگان

نویسنده این اثر در سایت IMDB ثبت نشده است.


بازیگران و هنرپیشگان

Max Irons (Max Irons)، Kristen Hager (Kristen Hager) و Bob Balaban (Bob Balaban) ستارگانی هستند که به ترتیب در نقش های  Joe Turner،  Mae Barber و  Reuel Abbott به ایفای نقش پرداخته اند.

چکیده ماجرا

سریال Condor، دانلود سریال Condor. “جویی ترنر” یک مامور CIA جوان است که آرمانگرایی او هنگام ملحق شدن به CIA مورد آزمایش و بررسی قرار گرفته. او بزودی متوجه میشود که کارکنان دفتر کاری یکی پس از دیگری کشته میشوند و تلاش دارد تا از پشت پرده این موضوع با خبر شود در حالی که یک قاتل حرفه ای بدنبال اوست…


جوایز و نامزدها

1 nomination. ( مشاهده لیست کامل جوایز و نامزدها )

ممکن است با کلیک در سایت برای شما صفحه ای جداگانه باز شود که تبلیغات بوده و ربطی به سایت و محتوا ندارد، بعد از باز شدن این صفحات دکمه بازگشت را بزنید تا به سایت برگردید. همچنین تمامی نرم افزارهایی که به صورت خودکار دانلود میشوند نیز تبلیغات هستند و ربطی به ما ندارند.

تمامی فایل های دارای زیرنویس چسبیده بصورت softsub هستند؛ یعنی شما می توانید هنگام تماشای فیلم و یا سریال موردنظر, تمامی تنظیمات قابل اعمال بر روی فایل srt را بر روی زیرنویس های چسبیده نیز اعمال کنید و حتی زیرنویس را غیر فعال کنید.

فعلا پخش آنلاین دارای زیرنویس چسبیده نمی باشد, اما در آینده ای نزدیک قابلیت تماشای آنلاین فیلم و سریال با زیرنویس چسبیده نیز اضافه خواهد شد. برای تماشای آنلاین به جعبه دانلود در پایین صفحه مراجعه کنید.

attachment کلمات کلیدی

کامنت بگذارید

1
2
3

کامنت ها 1 در انتظار بررسی 1